Mar 3rd افزایش قیمت سرویس ها

با سلام  خدمت همراهان همیشگی ترا سرور کاربران  گرامی  با توجه به افزایش  قیمت ارز  و بالا رفتن اجاره سرور ها مجبور به افزایش  قیمت  سرویس ها  شدیم لازم به ذکر است  قیمت  کلیه  سرویس  ها بر ... بیشتر »

Jun 30th افزایش قیمت سرویس ها

با سلام با توجه به چند برابر شدن قیمت ارز و بالا رفتن اجاره بهای ریالی سرور های مجبور به افزایش قیمت سرویس ها شدیمکلیه سرویس های کاربران به غیر از سرویس ایران بین پنج تا ده هزار تومان افزایش ... بیشتر »

May 9th افزایش قیمت سرویس ها

با سلام با توجه به نوسانات شدید قیمت ارز و بالا رفتن اجاره بهای ریالی سرور های مجبور به افزایش قیمت سرویس ها شدیم ما سعی کردیم حداقل مبلغ را به  سرویس ها اضافه نمائیم در صورت کاهش قیمت ارز ... بیشتر »

Dec 6th بهینه سازی سرور ایران تاریخ 15.9.94

با سلامبه اطلاع کلیه کاربران  ترا سرور می رسانیمکاربرانی که سرور ایران  دارندسرور ایران  با  دو رنج ای پی5.160.21846.209.20از ساعت 18:00از دسترس  خارج می شود و جهت اپدیت مجازی ساز سرور و بهینه شدن سخت ... بیشتر »

Sep 17th اضافه شدن سرور جدیدی از کشور آمریکا

با توجه به درخواست فراوان شما مشتریان عزیز  ، ترا سرور تصمیم به اضافه کردن سرور جدیدی  از کشور آمریکا گرفت و مشخصات سرور اصلی به شرح زیر است : CPU: Intel® Xeon® E3 1230v2 Ram: 32Port : 1 GbpsHard: SSD امید است ... بیشتر »

Aug 1st اضافه شدن ابر سرور ایران

با سلام و احترام خدمت کاربران گرامی مفتخریم که بعد از گذشت مدت کوتاهی در بین کاربران ایرانی از محبوبیت بالایی برخوردار شدیم بی‌شک این امر تصادفی نبوده است و حاصل تلاش شبانه‌روزی کارشناسان ... بیشتر »

May 14th اضافه شدن پروتکل SSL

 جهت افزایش ضریب امنیت و محافظت از اطلاعات شما کاربران گرامی   بر روی آدرس اصلی سایت و بخش سفارشات سایت  پروتکل SSL فعال شد . 

Apr 14th اصلاح شماره تلفن

سلام و عرض خسته نباشید خدمت کاربران ترا سرور به اطلاع میرسانیم با هدف نظارت برکیفیت و بهبود شیوه ی پاسخ گویی و افزایش رضایت مندی شما مشتریان عزیز خواهشمندیم در قسمت مشخصات کاربری شماره تماس ( ... بیشتر »

Feb 5th ارائه خدمات حرفه ایی و بی نظیر برای مشتریان سرور نامحدود ایران

تیم مدیریت ترا سرور اماده ارائه خدمات بی نظیر و استثنایی به صاحبان سایت های بزرگ است طرح به این گونه است که سایت هایی که رنک الکسا آنها کمتر از 1000 باشد بصورت رایگان با بهترین کیفیت و خدمات ... بیشتر »